دوشنبه 01 1397  |  ثبت نام  |  ورود به سايت
  جستجو
اخبار
تاریخ: 1396/01/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 214 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
حضور معاون قوانین در کمیسیون فرهنگی و بررسی تنقیح قوانین ورزش

حضور معاون قوانین در کمیسیون فرهنگی و بررسی تنقیح قوانین ورزش

دکتر رضایی در این جلسه گزارشی از عملکرد معاونت قوانین در حوزه فرهنگ، از جمله حذف قوانین غیرضروری، پیگیری و بررسی "طرح تنقیح قوانین مرتبط با ورزش" ارائه کرد.

 

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 21 فروردین) کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در این کمیسیون، گفت: دکتر امیدوار رضایی در این جلسه گزارشی از عملکرد معاونت قوانین در حوزه فرهنگ، تاریخچه تنقیح قوانین، نحوه تدوین مجموعه اصول و ضوابط تنقیح قوانین، حذف قوانین غیرضروری، پیگیری و بررسی "طرح تنقیح قوانین مرتبط با ورزش" ارائه کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس با بیان اینکه نمایندگان و معاون قوانین نسبت به ضرورت و مشورت با یکدیگر برای تنقیح قوانین تاکید کردند، افزود: تدوین و تهیه "بانک اطلاعت قوانین" از سوی این معاونت مسئله دیگری بود که دکتر امیدوار رضایی از آن برای دسترسی راحت‌‎تر نمایندگان به قوانین خبر داد.

وی ادامه داد: از آنجا که در حوزه ورزش 1328 قانون وجود دارد که مصداق قوانینی است که عمر آن‌ها سپری شده، این موضوع با حضور معاون قواینن مجلس و مسئولان مربوطه بررسی شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی اضافه کرد: در نهایت پس از بحث‌های انجام شده در کمیسیون قرار بر این شد؛ کمیته تخصصی متشکل از اعضای کمیسیون و نمایندگان دولت و معاونت قوانین مجلس تشکیل شود با کار کارشناسی در این زمینه، قوانینی که به وجود آنها نیاز نیست حذف شوند و در صورت نیاز تدوین قانون جدید مورد بررسی قرار گیرد.

 

کد: 951
گروه: مجلس
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • حضور معاون قوانین در کمیسیون فرهنگی و بررسی تنقیح قوانین ورزش
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت


تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی دکتر امیدوار رضایی محفوظ است.