جمعه 26 1397  |  ثبت نام  |  ورود به سايت
  جستجو
اخبار
تاریخ: 1395/02/06 نظرات: 3 نظر نمایش: 1545 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تجلیل پرفسور سميعي از اولین شاگرد ایرانی اش

تجلیل پرفسور سميعي از اولین شاگرد ایرانی اش

پروفسور مجيد سميعي: ايشان غير از جراحي مغز و اعصاب با نمايندگي خود در مجلس شوراي اسلامي و معاونت مجلس نيز توانستند جراحي مغز و اعصاب كمك كنند + فيلم

تجليل پرفسور سميعی از معاون قوانين مجلس شورای اسلامی

پروفسور مجيد سميعي در مراسم افتتاحيه كنگره بين المللي جراحان مغز و اعصاب در سالن همايش هاي برج ميلاد:  اينجا حتما بايد از يك نفر نام ببرم، كسي كه اولين شاگرد من در ايران بوده است، دكتر اميدوار رضايي كه معاون قوانين مجلس شوراي اسلامي نيز هستند و براي من لذت بخش است كه شاگرداني كه در داخل كشور موفق هستند از نزديك ببينم و نتايج كارشان را مي بينم و از ان لذت مي برم و مي بينم در درجات بالايي قرار دارند.

اما ايشان غير از جراحي مغز و اعصاب با نمايندگي خود در مجلس شوراي اسلامي و معاونت مجلس نيز توانستند جراحي مغز و اعصاب كمك كنند.

کد: 894
گروه: سلامت
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • تجلیل پرفسور سميعي از اولین شاگرد ایرانی اش
امتیاز بندی

نظرات

منصور
منصور
1395/02/12

بسی شایسته است از تلاش های مداوم و کوشش های مستمر استاد فرهیخته در اشاعه ی تعلیم و بسط و توسعه علم و دانش ثمر بخش شما به عنوان عضو اصلی سمپوزیوم در کمال امتنان و افتخار، تقدیر و تشکر نموده و به رسم تعظیم و تکریم، تقدیر بنده حقیر را پذیرا باشید.
با تشکر از زحمات شما در این عرصه
 خانم فردی
خانم فردی
1395/02/12
استاد بزرگوار جناب آقای دکتر امیدوار رضایی
وجود شما همچون باران رحمت پر برکتی است که بر سرزمین دلهای جویندگان علم و حقیقت میبارد و از بارش آن شاهد جان گرفتن مغزهای تشنه ای هستیم که هرروز بیش از پیش مشتاقتر دریافت این بارش هستند...و این را مدیون تلاشهای شبانه روز شما هستیم در جهت یافتن نابترین روشها جهت درمان بیمارانی که جز دردهای طولانی مدت در زمان استفاده از زندگی کوتاه مدت عایدشان نشده،.... و این همان امتحان های مدبر متعال است.... یزرگترین آرزویم سعادت دنیا و اخرای شماست و پرورش انساتهای طالب و مشتاق علم است.
رامین صادقی
رامین صادقی
1396/03/09
سلام
جای خوشحالی و غرور و افتخار است فرزند خو زستان و ایل غیور بختیاری

خداوند رحمن طول عمر با عزت نصیبتان کند

رامین صادقیارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت


تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی دکتر امیدوار رضایی محفوظ است.