جمعه 26 1397  |  ثبت نام  |  ورود به سايت
  جستجو
اخبار
تاریخ: 1392/05/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 3010 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
واکنش امیدوار رضایی به گمانه وزیر شدنش

واکنش امیدوار رضایی به گمانه وزیر شدنش

معاون قوانین رئیس مجلس شواری اسلامی می گوید برای حضور در وزارت ورزش اهل لابی نیست و تماسی هم با رئیس جمهور نداشته است.

 

امیدوار رضایی در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سوال که در بین اهالی سیاست و ورزش شنیده می‌شود وی گزینه روحانی برای معرفی به عنوان وزیر ورزش و جوانان است، گفت: به دلیل همین گمانه‌زنی‌ها و فشارهای روحی به شهرستان آمدم. علاقه‌ای به این گمانه‌زنی‌ها ندارم و دلم نمی‌خواهد این گمانه‌زنی‌ها باشد. اهل لابی‌کردن هم نیستم.
 
وی ادامه داد: دکتر روحانی برنامه‌های مشخص دارد و اکنون هم تشخیص داده صالحی در رأس کار باشد. اینکه برخی افراد می‌پرسند صالحی ماندگار است یا نه اطلاعی ندارم چون هیچ تماسی با روحانی نداشتم که بدانم چه ایده‌ای برای آینده دارد.
 
معاون امور قوانین رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که اگر به شما چنین پیشنهادی شود می‌پذیرید، عنوان کرد: دوست دارم به ورزش کمک کنم. حتی زمانی که سلطانی‌فر را معرفی کردند تلاش زیادی کردم که وی رأی بیاورد چون معتقد بودم ورزش ما باید هرچه سریعتر سروسامان بگیرد. این را هم در نظر بگیرید زمانی که یک نفر انتخاب می‌شود نمی‌توان انتظار داشت یک روزه ورزش را متحول کند. قطعا وزیر ورزش باید معتمد رئیس‌جمهور باشد.
 
رضایی خاطرنشان کرد: از طرفی حساسیت مجلس را در نظر بگیرید چون مجلس نشان داد روی انتخاب برخی وزارت‌خانه‌ها حساسیت دارد و اگر تعامل خوبی بین مجلس و وزارت‌خانه‌ها باشد همکاری خوبی شکل می‌گیرد. در شرع آمده نباید برای خدمت کردن دنبال پست و مقام باشیم. من هم دنبال پست نیستم، جایگاهم مشخص است و هر جایی که باشیم می‌توانیم به دولت و مجلس کمک کنیم.

 

کد: 781
گروه: سیاست
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • واکنش امیدوار رضایی به گمانه وزیر شدنش
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت


تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی دکتر امیدوار رضایی محفوظ است.